Napisz Do Nas

Kontaktuj się w każdej sprawie

Zapraszamy do kontaktu z nami, przygotujemy ofertę indywidualnie dostosowaną do potrzeb Państwa firmy Jesteśmy przekonani, że podjęta z nami współpraca będzie dla Państwa owocna i satysfakcjonująca.

Polityka prywatności:

Polityka prywatności

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Centrum Finanse Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Rzymowskiego 30, 02-697 Warszawa jako Administratora, moich danych osobowych w celach marketingowych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie i że mam prawo do wglądu do danych, ich usunięcia, poprawienia. Przyjmuję do wiadomości, że moje dane będą przetwarzane na zasadach określonych w przepisach odpowiednich przepisach Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – dalej „RODO”.

Centrum Finanse | Adres

lokalizacja

Nasze biuro mieści się w dogodnej lokalizacji ok 15 min od centrum Warszawy. Dotrzeć można do nas autem lub komunikacją miejską. Świadczymy także usługi dla klientów spoza Warszawy.

Odwiedź Nasze Biuro

Rzymowskiego 30
02-697 Warszawa
tel: 504 113 555

www.centrumfinanse.eu

biuro@centrumfinanse.eu