Czemu My?

Zaoszczędzimy Twój czas. Zapomnij o wizytach w Urzędzie Skarbowym i ZUS. Nawet najdrobniejsze sprawy załatwimy za Ciebie.

w

Zespół

Posiadamy solidny, doświadczony zespół, który w rzetelny i przemyślany sposób zajmie się obsługą Państwa finansów, księgowości oraz załatwiania spraw urzędowych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

}

Szybkość

Powierzając nam wszystkie formalności wynikłe z bieżącego funkcjonowania firmy zyskają Państwo cenny czas, pieniądze oraz spokojną głowę. Odciążymy Państwa także w czasochłonnych kontaktach z urzędami skarbowymi i ZUS

Z

Rzetelność

Naszym priorytetem jest rzetelne i terminowe wykonywanie powierzonych nam obowiązków tak, aby Nasz Klient czuł się spokojnie i bezpiecznie. Referencje i opinie naszych klientów potwierdzają tylko nasz profesjonalizm i jakość usług.

1

Skuteczność

Realizujemy zadania zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa, uwzględniając bieżące orzecznictwo oraz wykładnię organów podatkowych i sądów.

Kim Jesteśmy?

Ofertę naszą kierujemy do spółek prawa handlowego, jak i spółek cywilnych oraz osób fizycznych prowadzących własną działalność gospodarczą.

Obsługujemy małe i średnie przedsiębiorstwa, jak również osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z firmami handlowymi, developerskimi, a także z branży gastronomicznej i wydawniczo – reklamowej

Referencje

Nasi Kilenci

Eldawa

Agencja Gastronomiczna Eldawa – na rynku od 1990 roku

Mar-Med Medical

Firma Mar-Med Medical powstała w 1995 roku. Firma w branży sprzętu medycznego.

4RAD

Prężnie działająca spółka w zakresie rozwiązań dla radiologii

Jesteśmy Członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce | www.skwp.pl

Jesteśmy Członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce | www.skwp.pl

Zainteresowany?

Skontaktuj się